مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت شخصیت و یادگیری - 34اسلاید

پاورپوینت شخصیت و یادگیری - 34اسلاید

پاورپوینت شخصیت و یادگیری

پاورپوینت شخصیت و یادگیری

پاورپوینت شخصیت و یادگیری

پاورپوینت شخصیت و یادگیری

پاورپوینت شخصیت و یادگیری

تفاوت هاي فردي و شخصيت

 

     مقدمه

 

يکي از مباحث مهم در روانشناسي بحث شخصيت و نظريه هاي مربوط به آن است.علي رغم مسلم بودن شخصيت به عنوان يک مسئله با اهميت در مسائل روانشناسي، اين مفهوم مانند مفاهيم ديگري چون غريزه، رفتار، انگيزه و غيره در دانش روانشناسي داراي فرضيه واحدي که قابل پذيرش براي اکثر روانشناسان باشد، نيست. در اينجا قصد ما تنها اين نيست که شخصيت را از ديدگاه مکاتب مختلف روانشناسي مورد بررسي قرار دهيم بلکه بر آنيم پس از ارائه چند تعريف از شخصيت به نقش آن در رفتار سازماني اشاره کنيم.
ماهيت تفاوت هاي فردي

پاورپوینت شخصیت و یادگیری

پاورپوینت شخصیت و یادگیری

اشخاص از بسياري جهات با هم متفاوتند.به عنوان مثال با اينکه سيستم هاي زيستي ما خيلي شبيه يکديگر است ولي به هر حال اشخاص تفاوت هاي زيادي با هم دارند.روش فکر کردن و تشريح محيط اطراف وچگونگي واکنش در برابر محيط براي هر کسي منحصر به خود اوست.اين مجموعه عوامل را تفاوت هاي فردي مي گويند.هر چند بعضي اشخاص شباهت هايي با هم دارند ولي هيچگاه دو نفر به طور کامل شبيه به يکديگر نيستند.بعضي تفاوت ها فيزيکي وبرخي رواني هستند.در هر حال موضوع بحث در مورد دو متغير رواني يعني شخصيت و طرز تلقي خواهد بود.
ماهيت و تعريف شخصيت
واژه شخصيت از واژه person گرفته شده است. Personنيز يکي از اسطوره هاي يوناني مي باشد.شخصيت يکي از عوامل موثر در ايجاد تفاوتهاي فردي است.شخصيت عبارت از مجموعه اي از صفات و ويژگيهاي شخص است که ميتواند براي مقايسه اشخاص با يکديگر مورد استفاده قرار گيرد.مفهوم شخصيت از آن جهت براي مديريت اهميت دارد که به نظر اکثر مديران نقش عمده اي در چگونگي ادراک،ارزيابي و واکنش فرد در برابر محيط دارد.
گوردن آل پرت اينگونه از شخصيت ياد مي کند:شخصيت،همان شخصيت پويا در درون فرد است که از سيستم هاي رواني و فيزيکي تشکيل شده وتنها عاملي است که تعيين کننده سازش فرد با محيطش مي باشد.

متن فوق تنها قسمتی از پاورپوینت شخصیت و یادگیری است؛

برای دانلود کل پاورپوینت شخصیت و یادگیری از لینک زیر استفاده کنید:پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 16,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 20,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
shakhsiat_va-yadgiri_2112974_5201.zip73.1k